Previous Image
Next Image

info heading

info contentİşletmemizde Tırnak Batması Bakımı hizmeti;

 • Podoloji alanında üniversite eğitimi alarak Podolog ünvanını yasal olarak kullanmaya yetkili,
 • Ayağın ön değerlendirmesini yapabilen (nörolojik, vasküler, biyomekanik),
 • Varsa problemin tespiti yeteneğine sahip, 
 • Gerektiğinde ilgili hekime yönlendirebilecek,
 • Hastanelerde ilgili kliniklerde staj eğitimini tamamlamış,
 • Sterilizasyon kurallarına riayet eden,
  diplomalı podologlarca profesyonel şekilde yapılmaktadır.
Tırnak Batması Vakalarında Tedavi ve Bakım Yaklaşımları
Lütfen beğenip paylaşın;

8 yorum

Yaren · Ağustos 12, 2018 7:40 pm tarihinde

4 yıldır tırnak batması sıkıntısı yaşadım, Podolog Zeliha hanım tarafından OMEGA tel uygulaması ile tırnak batması şikayetinden kurtuldum. Tel uygulaması esnasında kanama vb bir durum oluşmuyor, ağrılı bölgede anında rahatlama oluyor. Günlük hayatıma kaldığım yerden devam ettim.

Fehmi Meşeli · Ocak 18, 2019 6:25 pm tarihinde

Yaklaşık 10 yıldır tırnak batması problemi yaşıyordum.Tırnak batmasından dolayı iş hayatımda ve günlük yaşantımda çok sıkıntı yaşıyordum kendim halletmeye çalıştım ama enfeksiyon kaptırdım her defasında.Taki podolog Zeliha hanımla tanışana kadar.Kendisi tırnaklarıma tel işlemi uyguladı.Korkanlar için yazıyorum ağrısız ve acısız bir işlem.Tel takıldığı andan itibaren ağrı ve acı son buluyor.Buradan Podolog Zeliha hanıma çok ama çok teşekkür ediyorum.

Nadir · Ekim 29, 2019 10:58 am tarihinde

Tırnak batmasından kaynaklı endişelerim vardı ama Podoloğum ayak bakım merkezi sıkıntılarıma çare oldu…Ağrısız ve acısız tel uygulaması yapıldı. Çok özenli ve titiz çalıştılar. Artık sıkıntım yok , çok memnun kaldım. Cidden bu alanda 1 numaralar herkese tavsiye ederim.

Şekibe Şahan · Kasım 12, 2019 8:59 pm tarihinde

Ayagımda hem tırnak batması hemde mantar var ve kırtulamıyorum

  admin · Kasım 14, 2019 3:33 pm tarihinde

  Şekibe hanım merhaba, 05519434359 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Podolojik girişimler ile tırnak batması olgularında ağrısız acısız çözüm sunmaktayız. Sağlıklı bir değerlendirmede bulunabilmemiz için tırnağınızın durumunu görmemiz gerekmektedir. İyi günler dileriz.

Ayşe acar · Aralık 9, 2019 5:30 pm tarihinde

Gebelikle başlayan tırnak batması vardı iki baş parmagimda da çektirmeme rağmen yine de batarak çıkıyordu ve podoloğum antalya şubesinden zeliha hanıma gittim iykide gitmişim bir yılın sonunda doğru tedaviyi buldum tel işlemi uygulandı herkese tavsiye ederim tel takıldığı an normal hayatıma döndüm boşuna çektirmişim teşekkürler zeliha hanim

Ziya yaman · Aralık 10, 2019 6:28 am tarihinde

Merhabalar Ziya Yaman adım ayağımda mantar var yıllardır çeşitli ilaçlar denedim ama çözüm olmadı ayakkabı giyerken tırnağıma degdiginde çok acıyor çözüm süreci hakkında bilgi almak istiyorum teşekkür ederim

  admin · Şubat 27, 2020 11:10 am tarihinde

  Ziya bey merhaba. Tırnak mantarı zaman içinde tırnakta yapısal bozukluğa ve kalınlaşmaya sebep olduğu için “tırnak batması” olgusuna sebep olabilmektedir. Durumunuz ile ilgili takip edilecek süreç iki aşamalıdır, öncelikle bir dermatoloji(cildiye) uzmanına görünmezniz ve tırnak mantarı ile ilgili tedavi planlamanızın yapılması, sonrasında da biz podologlar tarafından hekiminizin planladığı tedavinin uygulanması ve podolojik girişimler ile desteklenmesidir. Hem tırnak mantarı (mekanik rezeksyon) hem de tırnak batması (omega tel uygulaması) için yapacağımız uygulamalar cerrahi girişim olmayıp kişinin günlük hayattaki durumunu olumsuz etkilemez, aksine hemen işlem sonrası yüksek konforla hayatınıza devam etmenizi sağlar.

  Bize 05519434359 üzerinden ulaşabilirsiniz.
  https://g.page/podologum?share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

RSS
Follow by Email
YouTube
YouTube
Instagram