Tırnak Batması ve Podoloji

Previous Image
Next Image

info heading

info contentİşletmemizde Tırnak Batması Bakımı hizmeti;

 • Podoloji alanında üniversite eğitimi alarak Podolog ünvanını yasal olarak kullanmaya yetkili,
 • Ayağın ön değerlendirmesini yapabilen (nörolojik, vasküler, biyomekanik),
 • Varsa problemin tespiti yeteneğine sahip, 
 • Gerektiğinde ilgili hekime yönlendirebilecek,
 • Hastanelerde ilgili kliniklerde staj eğitimini tamamlamış,
 • Sterilizasyon kurallarına riayet eden,
  diplomalı podologlarca profesyonel şekilde yapılmaktadır.
Tırnak Batması Vakalarında Tedavi ve Bakım Yaklaşımları
Lütfen beğenip paylaşın;
error0

“Tırnak Batması ve Podoloji” için 5 yanıt

 1. 4 yıldır tırnak batması sıkıntısı yaşadım, Podolog Zeliha hanım tarafından OMEGA tel uygulaması ile tırnak batması şikayetinden kurtuldum. Tel uygulaması esnasında kanama vb bir durum oluşmuyor, ağrılı bölgede anında rahatlama oluyor. Günlük hayatıma kaldığım yerden devam ettim.

 2. Yaklaşık 10 yıldır tırnak batması problemi yaşıyordum.Tırnak batmasından dolayı iş hayatımda ve günlük yaşantımda çok sıkıntı yaşıyordum kendim halletmeye çalıştım ama enfeksiyon kaptırdım her defasında.Taki podolog Zeliha hanımla tanışana kadar.Kendisi tırnaklarıma tel işlemi uyguladı.Korkanlar için yazıyorum ağrısız ve acısız bir işlem.Tel takıldığı andan itibaren ağrı ve acı son buluyor.Buradan Podolog Zeliha hanıma çok ama çok teşekkür ediyorum.

 3. Tırnak batmasından kaynaklı endişelerim vardı ama Podoloğum ayak bakım merkezi sıkıntılarıma çare oldu…Ağrısız ve acısız tel uygulaması yapıldı. Çok özenli ve titiz çalıştılar. Artık sıkıntım yok , çok memnun kaldım. Cidden bu alanda 1 numaralar herkese tavsiye ederim.

  1. Şekibe hanım merhaba, 05519434359 üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Podolojik girişimler ile tırnak batması olgularında ağrısız acısız çözüm sunmaktayız. Sağlıklı bir değerlendirmede bulunabilmemiz için tırnağınızın durumunu görmemiz gerekmektedir. İyi günler dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir