Hakkımızda

PODOLOĞUM AYAK BAKIM VE PODOLOJİ MERKEZİ

İşletmemiz 2018 yılı Kasım ayında Podolog Engin GÖKKAYA ve Podolog Zeliha GÖKKAYA tarafından kurulmuştur.

Merkezimizde tıbbi bir disiplin ile hizmet verilmektedir. Bu doğrultuda; olgularımızın değerlendirilmesi, kullanılan ekipmanın sterilizasyonu, salgın öncesi ve sonrası takip ettiğimiz süreçler vb tamamen bilimsel veriler ışığında gerçekleştirilmektedir.

PODOLOGLARIMIZ

Uzman Podolog Zeliha Gökkaya

Podoloğum Ayak Bakım ve Podoloji Merkezi

İşlemler, otoklav ile sterilize edilmiş ekipman+ maske+yüz siperliği+önlük/box kullanılarak yapılmaktadır.

Zeliha GÖKKAYA, 2010 yılı Gazi Üniversitesi Hemşirelik bölümü ve 2018 yılı Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı mezunudur. 2022 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Podoloji Yüksek Lisans Programını bitirmiştir.  Tırnak patolojilerinin ortoniksi yöntemleri ile düzeltilmesi konusunda tezini tamamlamıştır. 2022 itibariyle ülkemizde Podologlar arasında yüksek lisansını tamamlayarak Podologlar arasında Podoloji Bilim Uzmanı ünvanını almaya hak kazanan ilk ve tek kişidir.

Podolog Engin Gökkaya 

Kocaeli Üniversitesi Podoloji alanından 2017 yılında mezun olmuştur.

www.podologuz.com sitesinin kurucusudur. Ülkemizde Podolojiyi geniş kitlelere duyurmak için çalışmalarına devam etmektedir.

Diploma ve sertifikalarımızı görmek için alttaki linki tıklayınız;
https://www.podologum.com/diploma-ve-sertifikalarimiz/

 

Bilgi Notu

Danışanlarımızın bilinçli davranarak, işlem yapan kişilerin Podolog olup olmadıklarını diplomalarının varlığını sorgulayarak öğrenmelerini önermekteyiz.

Bu web sitesi ve merkezimiz Podoloji alanında  akademik eğitimlerini tamamlayarak mesleğini icrâ etmeye yetkili podologlar tarafından oluşturulmuştur. Sitemiz bünyesindeki yazılar, tedavi ve teşhis yerine geçmemekle beraber sadece bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Bu nedenle ilgili alandaki uzman hekiminiz ile tedavi planlamayı unutmayınız.
Sağlıklı günler dileriz.