Hakkımızda

PODOLOĞUM AYAK BAKIM VE PODOLOJİ MERKEZİ

İşletmemiz 2018 yılı Kasım ayında Podolog Engin GÖKKAYA ve Podolog Zeliha GÖKKAYA tarafından kurulmuştur.

Merkezimizde tıbbi bir disiplin ile hizmet verilmektedir. Bu doğrultuda; olgularımızın değerlendirilmesi, kullanılan ekipmanın sterilizasyonu, salgın öncesi ve sonrası takip ettiğimiz süreçler vb tamamen bilimsel veriler ışığında gerçekleştirilmektedir.

PODOLOGLARIMIZ

Podolog Zeliha Gökkaya

Podoloğum Ayak Bakım ve Podoloji Merkezi

İşlemler, otoklav ile sterilize edilmiş ekipman+ n95 ffp3 maske+cerrahi maske+yüz siperliği+önlük/box kullanılarak yapılmaktadır.

Zeliha GÖKKAYA, 2010 yılı Gazi Üniversitesi Hemşirelik bölümü ve 2018 yılı Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı mezunudur. Aynı zamanda Podoloji alanında diploması olup bu alanda yüksek lisans/uzmanlık eğitimine devam eden Türkiye’deki ilk kişidir. Tırnak Patolojilerinin Ortoniksi Yöntemleri İle Düzeltilmesi üzerine yüksek lisans çalışması devam etmektedir.

Diploma ve sertifikalarını görmek için alttaki linki tıklayınız;
https://www.podologum.com/diploma-ve-sertifikalarimiz/

Podolog Özgür SEZER 

Kocaeli Üniversitesi Podoloji alanından 2017 yılında mezun olmuştur.

Bilgi Notu

2021 Ağustos ayı itibariyle Antalya merkezinde hizmet veren “diplomalı” Podolog sayısı 4’tür ve 3′ ü merkezimizde hizmet vermektedir. Bu sebeple danışanlarımızın bilinçli davranarak, işlem yapan kişilerin diplomalarının varlığını sorgulamalarını önermekteyiz.

Bu web sitesi ve merkezimiz Podoloji alanında  akademik eğitimlerini tamamlayarak mesleğini icrâ etmeye yetkili podologlar tarafından oluşturulmuştur. Sitemiz bünyesindeki yazılar, tedavi ve teşhis yerine geçmemekle beraber sadece bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Bu nedenle ilgili alandaki uzman hekiminiz ile tedavi planlamayı unutmayınız.
Sağlıklı günler dileriz.