Hakkımızda

İşletmemiz 2018 Nisan ayında ilk olarak İzmit’te Podolog Engin GÖKKAYA ve Podolog Zeliha GÖKKAYA tarafından kurulmuştur. Gelen talep ve değerlendirmeler neticesinde 2. Şube ise Antalya Konyaaltı’nda 2018 Kasım ayında kurulmuştur. İşletmemiz kısa vadede müşterilerine kaliteli ve profesyonel hizmet sunmayı hedeflemekte, orta vadede ise bu hizmetleri Türkiye’nin ihtiyaç duyulan farklı noktalarına taşımayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda bizimle çalışmak isteyen girişimciler ile işbirliği yapmaya hazırız. Siz de bize güç vermek istemez misiniz?

Podoloğum Ayak Bakım Merkezleri

 

Podoloğum İzmit

Podolog Mücahit Mesut Çağdaş tarafından hizmet verilmektedir.
2018 yılı Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı mezunudur.

Podoloğum Antalya

Podolog Zeliha GÖKKAYA tarafından hizmet verilmektedir.
Zeliha GÖKKAYA 2010 yılı Gazi Üniversitesi Hemşirelik bölümü ve 2018 yılı Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı mezunudur. Aynı zamanda Podoloji alanında diploması olan ve de bu alanda yüksek lisans/uzmanlık eğitimine devam eden ilk kişidir.

Bu web sitesi ve temsil ettiği ayak bakım merkezleri, ayak sağlığı konusunda (Podoloji)  akademik eğitimlerini tamamlayarak, mesleğini icrâ etmeye yetkili podologlar tarafından oluşturulmuştur. Sitemiz bünyesindeki yazılar tedavi ve teşhis yerine geçmemekle beraber sadece bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Öncelikli olarak ilgili alandaki uzman hekiminiz ile tedavi planlamayı unutmayınız.
Sağlıklı günler dileriz.