İşletmemiz 2018 Nisan ayında ilk olarak Kocaeli İzmit’te Podolog Engin GÖKKAYA ve Podolog Zeliha GÖKKAYA tarafından kurulmuştur. Gelen talep ve değerlendirmeler neticesinde 2. Şube ise Antalya Konyaaltı’nda 2018 Kasım ayında kurulmuştur.

 

Podoloğum Ayak Bakım Merkezleri

Podoloğum Antalya/Konyaaltı

Podolog Zeliha GÖKKAYA tarafından hizmet verilmektedir.
Zeliha GÖKKAYA 2010 yılı Gazi Üniversitesi Hemşirelik bölümü ve 2018 yılı Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı (Ayak Sağlığı Bilimi) mezunudur. Aynı zamanda Podoloji alanında diploması olan ve de bu alanda yüksek lisans/uzmanlık eğitimine devam eden Türkiye’deki ilk kişidir.

Podolog Engin Gökkaya

Kocaeli Üniversitesi Podoloji alanından 2017 yılında mezun olmuştur.

Şubat 2020 itibariyle üniversitelerin Podoloji alanında eğitimi tamamlayarak Podolog unvanını yasal olarak kullanmaya hak kazanmış, Antalya’da hizmet veren “diplomalı” Podolog sayısı 3’tür ve 2’si merkezimizde hizmet vermektedir.

 

Podoloğum İzmit

Podolog Mesut Çağdaş tarafından hizmet verilmektedir.
2018 yılı Kocaeli Üniversitesi Podoloji Programı mezunudur.

Bu web sitesi ve temsil ettiği ayak bakım merkezleri, ayak sağlığı konusunda (Podoloji)  akademik eğitimlerini tamamlayarak, mesleğini icrâ etmeye yetkili podologlar tarafından oluşturulmuştur. Sitemiz bünyesindeki yazılar tedavi ve teşhis yerine geçmemekle beraber sadece bilgilendirme amaçlı yazılmıştır. Öncelikli olarak ilgili alandaki uzman hekiminiz ile tedavi planlamayı unutmayınız.
Sağlıklı günler dileriz.
RSS
Follow by Email
YouTube
YouTube
Instagram